Právnická fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

PRIHLASOVANIE NA LETNÚ ŠKOLU PRÁVNICKÝCH ZRUČNOSTÍ 2020


17. 07. 2020 12.26 hod.

Ústav klinického právneho vzdelávania pre Vás už šiesty rok pripravuje Letnú školu právnických zručností, ktorá predstavuje interaktívny workshop, cieľom ktorého je priblížiť študentom právnu prax. Na podujatí sa podieľajú lektori z prestížnych advokátskych kancelárií. 

KEDY A KDE? 

Letná škola bude prebiehať od 16. do 18. septembra 2019 v priestoroch Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Oficiálny program bude každý deň približne do 16:00. 

POPLATOK 

Poplatok za letnú školu vo výške 40€ sa uhrádza neskôr po prihlásení, na základe výzvy. 

PRIHLÁSENIE 

Na letnú školu sa môžete prihlásiť prostredníctvom tohto FORMULÁRA. Ak ste študentom inej fakulty napíšte pre istotu aj e-mail na zuzana.illyovaflaw.uniba.sk. 

SPOMIENKA NA MINULÝ ROČNÍK

Ak si chcete pripomenúť ako prebiehala letná škola minulý rok, tak si prečítajte tento ČLÁNOK, za ktorý ďakujeme aj našim účastníkom. 

UPOZORNENIE

Letnú školu sme sa pre Vás rozhodli organizovať aj napriek nepredvídateľnej epidemiologickej situácii v súvislosti s pandémiou COVID-19. Preto sa môže stať, že ak sa situácia zhorší, budeme nútení letnú školu zrušiť, pričom samozrejme účastnícke poplatky budú v plnej výške vrátené. Veríme však, že sa tento scenár nenaplní a vidíme sa v septembri na letnej škole! 

Tešíme sa na Vás!

Organizátori LŠPZ