Nabídka erasmus stáže v české Amnesty pro studenty

04. 06. 2019 14.39 hod.

Lidskoprávní nevládní organizace Amnesty International zveřejňuje nabídku studentské stáže v  oddělení kampaní a advokacie organizace Amnesty International v Praze.

Pracovní náplň stáže se týká  asistence při organizaci a koordinaci projektů a kampaní Amnesty International. Stážista se naučí realizovat nové projekty kreativním způsobem a také spolupracovat s  partnerskými organizacemi a dobrovolníky v  České republice i v zahraničí. Termín je v  rozmezí od září/října 2019 do února/března 2020 (dle dohody). Uzávěrka pro zasílání přihlášek je 28.7.2019.

Velmi rádi bychom u nás přivítali Vaše studenty, protože se slovenskými studenty a absolventy máme dlouhodobě  v Amnesty  výborné zkušenosti a jsou pro nás velkým přínosem.