Ples právnikov

sa uskutoční dňa 2.2.2019 v priestoroch Refinery Gallery v Bratislave

08. 01. 2019 09.50 hod.

Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave a Alumni klub Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave vás týmto srdečne pozývajú na ďalší ročník kultúrno - spoločenského podujatia - PLES PRÁVNIKOV 2019, ktorý sa uskutoční dňa 2.2.2019 v priestoroch Refinery Gallery v Bratislave.

Ples sa uskutoční pod záštitou dekana PraF UK - doc. JUDr. Eduarda Burdu, PhD. a prezidenta Alumni klubu PraF UK - JUDr. Oszkára Világiho.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť prostredníctvom stránky: www.rezervovane.sk/pravnici

Možnosť rezervácie končí 26.01.2019.

Veríme, že na tejto spoločenskej udalosti prežijeme príjemné chvíle v kruhu kolegov a priateľov!

Cena lístka: 75 eur/50 eur (študenti a zamestnanci PraF UK,členovia Alumni klubu PraF UK) V cene lístka je zahrnuté: večera, prípitok, víno, polnočná kapustnica a skvelá zábava v réžii Starmánie, Zvolenských vrchárov a Martiny Šindlerovej!