Právnická fakultaUniverzita Komenského v Bratislave

ZÁKONNOSŤ A EFEKTIVITA TRESTNÉHO KONANIA S DÔRAZOM NA PRÍPRAVNÉ KONANIE

Dňa 30. júna 2022 Odborno – vedecká rozprava a okrúhly stôl zameraná na zlepšenie dodržiavania zákonnosti v prípravnom konaní a na jeho efektívnejší priebeh.


23. 06. 2022 07.56 hod.

Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave Vás v spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Najvyšším súdom Slovenskej republiky, Generálnou prokuratúrou Slovenskej republiky a Slovenskou advokátskou komorou pozýva na odborno - vedeckú rozpravu a okrúhly stôl zameranú na zlepšenie dodržiavania zákonnosti v prípravnom konaní a na jeho efektívnejší priebeh.

Podujatie sa uskutoční 30.6.2022 od 9.00 v priestoroch Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave (Amfiteáter, 2. poschodie).

 

Program

 

Registrácia pre verejnosť

Verejnosť sa môže zúčastniť podujatia na mieste konania po prihlásení sa prostredníctvom registračného formulára. Po akceptovaní registrácie bude zaslaný na zadaný e-mail QR kód, ktorý účastník použije pri vstupe do budovy. Počet miest pre verejnosť je kapacitne limitovaný. Registrovať sa je možné do 28.6.2022.

Registračný formulár dostupný TU.

 

Live stream

Priebeh podujatia bude vysielaný naživo prostredníctvom aplikácie ZOOM.

Link na pripojenie TU.